OFERTA -> Opakowania dla cukierni i piekarni PP, PET, OPS

Torebki PP i PE, woreczki celofanowe

Popularne torebki foliowe PP i PE i celofanowe woreczki wykonane są z polipropylenu i polietylenu. Występują w różnej formie, począwszy od worków prostych, posiadających zakładkę, taśmę samoprzylepną po torebki PP i PE perforowane z euro zawieszką.


Wysokiej jakości opakowania z folii

Torby foliowe PP i PE zyskały obecnie na popularności. Znacznie ułatwiają przechowywanie produktów oraz lepiej zabezpieczają żywność niż podobne technologie. Torebki foliowe są proste w użyciu i lekkie. Dodatkowo takie torby foliowe zajmują mało miejsca, więc można je mieć zawsze pod ręką. Bez wątpienia, torebki foliowe PP zyskały obecnie szerokie zastosowanie w naszych prywatnych domach jak i na skalę masową. Oferujemy najwyższej jakości wszelkiego rodzaju woreczki foliowe. Producent Jędruś, to prestiżowa firma ciesząca się zaufaniem Klientów, która wykonuje wszystkie produkty z jak największą precyzją. Poniżej dowiesz się więcej na temat używanych przez nas folii PP oraz PE i naszej oferty.

Torby foliowe PP

Opakowania z folii BOPP produkuje się w wielu wariantach. Są to torby w wersji folii metalizowanej, perlistej i transparentnej charakteryzujące się wysoką przezroczystością. Ze względu na niską wagę i niewielką grubość materiału, te torebki foliowe są bardzo wydajnym rodzajem opakowań. Jako producent woreczków wykonujemy torebki pp, woreczki celofanowe z folii pp z takimi elementami, jak:

 • zgrzany bok produktu,
 • taśma klejąca,
 • fałda denna,
 • tasiemka wzmacniająca woreczki/torby z makro i mikro perforacją,
 • eurozawieszka,
 • zgrzew ultrasonic.

Dodatkowe elementy i różny rodzaj zamknięcia sprawiają, że torebki PP mogą być przeznaczone jako bezpośredni materiał opakowaniowy do tekstyliów, wyrobów galanteryjnych, kwiatów warzyw, artykułów piekarniczo-cukierniczych. Jest to produkt niezwykle praktyczny, który zapewnia doskonałą ekspozycję zapakowanych w nie produktów. Woreczki z folii polipropylenowej są więc dobrym rozwiązaniem, gdyż nadadzą się praktycznie do każdego rodzaju produktu, który chcemy zapakować.

Stosując się do rygorów związanych z dyrektywą 94/62/EC dotyczącą metali ciężkich produkujemy woreczki celofanowe wyłącznie z folii pp atestowanych i spełniających wszystkie wymogi tej dyrektywy. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z produkowanym przez naszą firmę asortymentem.

Woreczki celofanowe PP wykonujemy na życzenie klienta w dowolnych wymiarach z nadrukiem flexo w 8 kolorach.

Woreczki PP oraz z folii PE

Torebki foliowe PE charakteryzuje giętkość, woskowatość, przezroczystość oraz termoplastyczność. Polietylen i polieten-polimer etanu odznaczają się niską przepuszczalnością pary wodnej, ale łatwo przepuszczają pary substancji organicznej. Opakowania te wykazują wysoką odporność na działanie soli, niskich temperatur oraz roztworów kwasów.

Oferujemy torebki foliowe i woreczki PE:

 • proste,
 • z zakładką dolną,
 • zamykane taśmą samoprzylepną,
 • perforowane,
 • woreczki celofanowe z eurozawieszką

Folia oraz wykonane z niej produkty mają wielorakie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Torebki foliowe wykorzystuje się w celu pakowania owoców, sypkich produktów spożywczych, mięsa i ryb oraz przechowuje się w nich wyroby cukiernicze. A więc folie celofanowe PE dobrze sprawdzą się przede wszystkim dla produktu spożywczego.

Produkujemy worki celofanowe PE w dowolnych wymiarach i grubościach. Ponadto, oferujemy możliwość nadruku torby w wielu kolorach.

Celofanowe woreczki, torebki foliowe PP i PE — produkcja

Firma Jędruś to wieloletni producent worków foliowych. Dzięki naszemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość każdego produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby woreczki PP czy PE, wszelkie torebki celofanowe i opakowania przez nas oferowane były perfekcyjnie wykonane oraz spełniały wszystkie normy. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która nieustannie dba o jakość zamówień z folii celofanowej.

Najlepsze i najtrwalsze woreczki celofanowe znajdują się w naszej ofercie! Wyróżnia nas szybka realizacja zleceń na woreczki PP i PE oraz atrakcyjna cena, w jakiej dostępne są produkty. Informacje odnośnie zamówienia i dostawy dostępne są pod podanym numerem telefonu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dołącz do naszych partnerów i ciesz się udogodnieniem, jakim są torebki foliowe i woreczki celofanowe!