OFERTA -> Opakowania dla cukierni i piekarni PP, PET, OPS

Torebki PP i PE, woreczki celofanowe

Popularne torebki i worki z polipropylenu i polietylenu występują w różnej formie, począwszy od worków prostych, posiadających zakładkę, taśmę samoprzylepną po perforowane i posiadające eurozawieszkę.


Folie pp

Opakowania foliowe z folii Bopp produkuje się w wielu wariantach. W wersji folii metalizowanej, perlistej i transparentnej charakteryzujących się wysoką przezroczystością. Ze względu na niską wagę materiału artykuły te są bardzo wydajnym rodzajem opakowań. Jako producent opakowań foliowych wykonujemy woreczki pp ze zgrzewem bocznym, taśmą klejącą, fałdą denną, tasiemką wzmacniającą z makro i mikroperforacją, z eurozawieszką i zgrzewem ultrasonic. Torebki pp znajdują zastosowanie jako bezpośredni materiał opakowaniowy do tekstyliów, wyrobów galanteryjnych, kwiatów warzyw, artykułów piekarniczo cukierniczych. Zapewniają one doskonałą ekspozycję zapakowanych w nie towarów.Stosując się do rygorów związanych z dyrektywą 94/62/ec dotyczącą metali ciężkich produkujemy woreczki celofanowe wyłącznie z folii atestowanych i spełniających wszystkie wymogi tej dyrektywy. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z produkowanym przez naszą firmę asortymentem.Woreczki celofanowe pp wykonujemy na życzenie klienta w dowolnych wymiarach z nadrukiem flexo w 8 kolorach.Folie PE

Woreczki z polietylenu LD charakteryzuje giętkość, woskowatość, przezroczystość oraz termoplastyczność. Polietylen i polieten-polimer etanu odznaczają się niską przepuszczalnością pary wodnej, ale łatwo przepuszczają pary substancji organicznej. Wykazują wysoką odporność na działanie soli, niskich temperatur oraz roztworów kwasów.Oferujemy woreczki PE: proste

  • z zakładką dolną
  • zamykane taśma samoprzylepną
  • perforowane
  • z eurozawieszką
  • .

Powyższe produkty mają wielorakie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Wykorzystuje się je w celu pakowania owoców, sypkich produktów spożywczych, mięsa i ryb oraz przechowuje się w nich wyroby cukiernicze.

Produkujemy worki pe w dowolnych wymiarach i grubościach. Oferujemy możliwość zadruku folii w 6 kolorach.Wyróżnia nas szybka realizacja zleceń na woreczki PP i PE oraz atrakcyjna cena produktu. Informacje odnośnie zamówienia i dostawy dostępne są pod podanym numerem telefonu. Dołącz do naszych partnerów!

tel. +48 606 900 327
e-mail: opakowaniajedrus@wp.pl