OFERTA -> Opakowania dla gastronomii

OPAKOWANIA DLA GASTRONOMII

Catering, katering – obsługa gastronomiczna przyjęć, imprez, bankietów i konferencji. Wchodzi w skład usług oferowanych przez firmy cateringowe oraz restauracje, które wykonują we własnym zakresie (własne zaplecze, materiały, transport) zamówione potrawy, serwowane później w lokalu klienta.

kubek jednorazowy tacki papierowe opakowania jednorazowe opakowania gastronomiczne

CATERING

Do tego typu usług posiadamy opakowania, które są wytrzymałe, lekkie i posiadają wszystkie atesty i normy prawne do przewożenia produktów spożywczych. Opakowania te mają zastosowanie w transporcie posiłków do klientów indywidualnych, do firm, przy imprezach okolicznościowych. W naszej ofercie posiadamy pojemniki i opakowania w różnych rodzajach najwyższej jakości.

Rodzaje opakowań, które posiadamy:

- Menuboxy to rodzaj produktu styropianowego o różnych kształtach rozmiarach i kolorach. Pojemniki obiadowe powszechnie używane występują w trzech wersjach: niedzielone, dwudzielne i trójdzielne.
- Flaczarki PPiPS o pojemności 300,350,500ml najbardziej popularne miski w małej gastronomi, grilu i turystyce.
- Pojemniki polipropylenowe i styropianowe do zup o pojemności 460,570ml przeznaczone do transportu produktów płynnych.
- Widelce, noże, łyżki, mieszadełka, łyżeczki.
- Kubki PP, PS, Styropianowe, Papierowe o różnych pojemnościach przeznaczone do napojów zimnych i ciepłych.
- Tacki Papierowe różnych kształtów i rozmiarów.
- Folie spożywcze i aluminiowe.

DO RESTAURACJI, BARÓW, KAWIARNII

Przy tym typie usług w naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju opakowania, ręczniki papierowe, kubki, itp., które są w każdych restauracjach, barach i kawiarniach. Wszystkie nasze produkty są higieniczne i starannie wykonane, co jest podstawą na stołach w restauracjach i kawiarniach. Każdy z rodzajów naczyń na wynos charakteryzuje się wytrzymałością, dzięki czemu pozwala w bezpieczny sposób transportować posiłki i żywność.

Rodzaje opakowań jednorazowych które posiadamy: w ciągłej sprzedaży służą do zachowania czystości i poprawienia estetyki podawanych dań. Są to różnego rodzaje serwetki świeczki,słomki mieszadełka do drinków,ręczniki papierowe,worki na śmieci.

Jako sklep i bezpośredni producent, gwarantujemy atrakcyjne ceny!