OFERTA -> Opakowania dla gastronomii

OPAKOWANIA DLA GASTRONOMII

Catering, katering – obsługa gastronomiczna przyjęć, imprez, bankietów i konferencji. Wchodzi w skład usług oferowanych przez firmy cateringowe oraz restauracje, które wykonują we własnym zakresie (własne zaplecze, materiały, transport) zamówione potrawy, serwowane później w lokalu klienta.

kubek jednorazowy tacki papierowe opakowania jednorazowe opakowania gastronomiczne

CATERING

Do tego typu usług posiadamy opakowania jednorazowe, które są wytrzymałe, lekkie i posiadają wszystkie niezbędne atesty i normy prawne do przewożenia produktów spożywczych. Opakowania te mają zastosowanie w transporcie posiłków do klientów indywidualnych, do firm, przy imprezach okolicznościowych. W naszej ofercie posiadamy pojemniki i opakowania w różnych rodzajach najwyższej jakości.

Rodzaje opakowań, które posiadamy:

- Menuboxy to rodzaj produktu styropianowego o różnych kształtach rozmiarach i kolorach. Pojemniki obiadowe powszechnie używane występują w trzech wersjach: niedzielone, dwudzielne i trójdzielne.
- Flaczarki PPiPS o pojemności 300,350,500ml najbardziej popularne miski w małej gastronomi, grilu i turystyce.
- Pojemniki polipropylenowe i styropianowe do zup o pojemności 460,570ml przeznaczone do transportu produktów płynnych.
- Widelce, noże, łyżki, mieszadełka, łyżeczki.
- Kubki PP, PS, Styropianowe, Papierowe o różnych pojemnościach przeznaczone do napojów zimnych i ciepłych.
- Tacki Papierowe różnych kształtów i rozmiarów.
- Folie spożywcze i aluminiowe.

Opakowania gastronomiczne DO RESTAURACJI, BARÓW, KAWIARNII

Przy tym typie usług w naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju opakowania, ręczniki papierowe, kubki, itp., które są w każdych restauracjach, barach i kawiarniach. Wszystkie nasze produkty są higieniczne i starannie wykonane, co jest podstawą na stołach w restauracjach i kawiarniach. Każdy z rodzajów naczyń na wynos charakteryzuje się wytrzymałością, dzięki czemu pozwala w bezpieczny sposób transportować posiłki i żywność.

Opakowania ekologiczne do pakowania żywności

Jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczać najwyższej jakości opakowania gastronomiczne ekologiczne, które nie tylko chronią produkty spożywcze, ale także troszczą się o naszą planetę. Nasze opakowania jednorazowe są stworzone z myślą o świadomych konsumentach, którzy chcą dokonać odpowiedzialnego wyboru i przyczynić się do ochrony środowiska.

Nasza oferta opakowań jednorazowych ekologicznych to połączenie innowacyjnych technologii, trwałych materiałów oraz eleganckiego designu. Dzięki temu żywność nie tylko będzie bezpieczna i świeża, ale również prezentować się wyjątkowo. Niezależnie od tego, czy prowadzisz restaurację, kawiarnię, sklep spożywczy, czy po prostu chcesz zabezpieczyć domowe przetwory, mamy idealne rozwiązanie, jakim jest bogaty wybór opakowań jednorazowych dla gastronomii.

Nasza hurtownia opakowań gastronomicznych, opakowań jednorazowych w swojej ofercie posiada szeroki asortyment niezbędny w branży gastronomicznej (w każdym lokalu gastronomicznym - bez względu na jego wielkość).

Przekonaj się, dlaczego nasze opakowania ekologiczne są wyborem, który łączy w sobie opiekę o Twoje produkty i dbałość o naszą planetę. Dołącz do ekologicznej rewolucji pakowania żywności i wybierz nasze produkty już dziś!

Opakowania jednorazowe gastronomiczne od Opakowania "Jędruś"

Rodzaje opakowań jednorazowych, które posiadamy: w ciągłej sprzedaży służą do zachowania czystości i poprawienia estetyki podawanych dań. Są to różnego rodzaje serwetki świeczki,słomki mieszadełka do drinków,ręczniki papierowe, kubki papierowe, worki na śmieci, pojemniki jednorazowe, opakowania na zupy.

Jako sklep i bezpośredni producent, gwarantujemy atrakcyjne ceny! Sprawdź nasz bogaty asortyment naczyń jednorazowych, na pewno znajdziesz to czego potrzebujesz.