OFERTA -> Opakowania papierowe

OPAKOWANIA PAPIEROWE

Papier – spilśniona na sicie masa włóknista pochodzenia organicznego o gramaturze od 28 do 200 g/m². Wytwarzany poprzez ułożenie na sicie włókien. Jest wytwarzany w formie arkuszy lub wstęgi nawijanej w zwoje. Po uformowaniu masy na sicie jest odwadniany, prasowany, suszony i gładzony.

opakowania papierowe papier pakowy papier śniadaniowy ręczniki papierowe papierowe tacki

TORBY PAPIEROWE

Te opakowania papierowe to wytrzymałe, lekkie i ekologiczne torby. Z powodzeniem zastępują torby foliowe, ponieważ są od nich mocniejsze. W naszej ofercie posiadamy torby z wygodnymi uchwytami lub bez uchwytów. Torby papierowe nadają się do pakowania różnych produktów spożywczych i artykułów przemysłowych, dlatego że są odpowiednie do kontaktu z żywnością.

PAPIER PAKOWY I PAPIER MAKULATUROWY

Papier pakowy jest doskonałym materiałem biodegradalnym i ekologicznym. Jest przeznaczony do pakowania paczek,produktów przemysłowych i spożywczych. Jako producent papieru pakowego posiadamy w sprzedaży kilka jego rodzajów: papier makulaturowy, siarczan, półpergamin, pergamin.

RĘCZNIKI PAPIEROWE

Ręczniki papierowe to artykuły do użytku codziennego, które są używane w przemyśle spożywczym, w domach, w szpitalach, w restauracjach, w różnych miejscach publicznych, itp. W naszej ofercie posiadamy ręczniki papierowe o różnych kolorach, składach i nawojach.

Ekologiczne opakowania jednorazowe

Nasi klienci wybierają opakowania papierowe do swoich produktów głównie ze względu na ekologię. Zachęcamy do obejrzenia całej naszej oferty. Firma Jędruś, aby zaspokoić potrzeby rynku, oferuje w sprzedaży opakowania ekologiczne przyjazne środowisku. Jednorazowe opakowania ekologiczne są idealnym rozwiązaniem dla firm, które dbają o środowisko. Ekologiczne opakowania na wynos takie jak pojemniki i eko opakowania pozbawione są szkodliwych dla środowiska tworzyw sztucznych czy plastiku, dzięki czemu klienci, zamawiając jedzenie, będą pewni, że opakowania są bezpieczne dla środowiska.

Biodegradowalne opakowania dla gastronomii

Biodegradowalne opakowania papierowe idealnie sprawdzają się w branży gastronomicznej oraz dla firm cateringowych.

Firma Jędruś szczyci się produkcją ekologicznych opakowań wykonanych z biodegradowalnych materiałów, dzięki czemu możemy dostarczyć opakowania eko wysokiej jakości. Nasze produkty takie jak - jednorazowe ekologiczne pojemniki oraz opakowania biodegradowalne znajdą zastosowanie w branży cateringowej, branży gastronomicznej, jak i w domu. Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów.

ZOBACZ FILM OPAKOWANIA PAPIEROWE

tel. +48 606 900 327
e-mail: opakowaniajedrus@wp.pl