OFERTA -> Opakowania papierowe

OPAKOWANIA PAPIEROWE

Papier – spilśniona na sicie masa włóknista pochodzenia organicznego o gramaturze od 28 do 200 g/m². Wytwarzany poprzez ułożenie na sicie włókien. Jest wytwarzany w formie arkuszy lub wstęgi nawijanej w zwoje. Po uformowaniu masy na sicie jest odwadniany, prasowany, suszony i gładzony.

opakowania papierowe papier pakowy papier śniadaniowy ręczniki papierowe papierowe tacki

TORBY PAPIEROWE

Te opakowania papierowe to wytrzymałe, lekkie i ekologiczne torby. Z powodzeniem zastępują torby foliowe, ponieważ są od nich mocniejsze. W naszej ofercie posiadamy torby z wygodnymi uchwytami lub bez uchwytów. Torby papierowe nadają się do pakowania różnych produktów spożywczych i artykułów przemysłowych, dlatego że są odpowiednie do kontaktu z żywnością.

PAPIER PAKOWY I PAPIER MAKULATUROWY

Papier pakowy jest doskonałym materiałem biodegradalnym i ekologicznym. Jest przeznaczony do pakowania paczek,produktów przemysłowych i spożywczych. Jako producent papieru pakowego posiadamy w sprzedaży kilka jego rodzajów: papier makulaturowy, siarczan, półpergamin, pergamin.

RĘCZNIKI PAPIEROWE

Ręczniki papierowe to artykuły do użytku codziennego, które są używane w przemyśle spożywczym, w domach, w szpitalach, w restauracjach, w różnych miejscach publicznych, itp. W naszej ofercie posiadamy ręczniki papierowe o różnych kolorach, składach i nawojach.

Nasi klienci wybierają opakowania papierowe do swoich produktów głównie ze względu na ekologię. Zachęcamy do obejrzenia całej naszej oferty.

ZOBACZ FILM OPAKOWANIA PAPIEROWE

tel. +48 606 900 327
e-mail: opakowaniajedrus@wp.pl