OFERTA -> Opakowania papierowe

OPAKOWANIA PAPIEROWE

PAPIER – SPILŚNIONA NA SICIE MASA WŁÓKNISTA POCHODZENIA ORGANICZNEGO O GRAMATURZE OD 28 DO 200 G/M². WYTWARZANY POPRZEZ UŁOŻENIE NA SICIE WŁÓKIEN. JEST WYTWARZANY W FORMIE ARKUSZY LUB WSTĘGI NAWIJANEJ W ZWOJE. PO UFORMOWANIU MASY NA SICIE JEST ODWADNIANY, PRASOWANY, SUSZONY I GŁADZONY.

TORBY PAPIEROWE

Są to wytrzymałe, lekkie i ekologiczne torby. Z powodzeniem zastępują torby foliowe, ponieważ są od nich mocniejsze. W naszej ofercie posiadamy torby z wygodnymi uchwytami lub bez uchwytów. Torby papierowe nadają się do pakowania różnych produktów spożywczych i przemysłowych.

PAPIER PAKOWY

Papier pakowy jest doskonałym materiałem biodegradalnym i ekologicznym. Jest przeznaczony do pakowania paczek,produktów przemysłowych i spożywczych. Posiadamy w sprzedaży kilka rodzajów papieru pakowego: papier makulaturowy, siarczan, półpergamin, pergamin.

RĘCZNIKI PAPIEROWE

To ręczniki do użytku codziennego, które są używane w przemyśle spożywczym, w domach, w szpitalach, w restauracjach, w różnych miejscach publicznych, itp. W naszej ofercie posiadamy ręczniki papierowe o różnych kolorach, składach i nawojach.

ZOBACZ FILM OPAKOWANIA PAPIEROWE

tel. +48 606 900 327
e-mail: opakowaniajedrus@wp.pl