OFERTA -> Reklamówki i worki HDPE, LDPE

REKLAMÓWKI I WORKI HDPE, LDPE

WSPÓŁPRACUJEMY Z LIDERAMI NA RYNKU FOLI. NA ŻYCZENIE KLIENTA WYKONUJEMY PERFORACJE I NADRUKI NA WORKACH I TORBACH REKLAMOWYCH WYKONANYCH Z POLIETYLENU WYKORZYSTYWANYCH W ROŻNYCH DZIEDZINACH PRZEMYSŁU.

reklamówki plastikowe woreczki HDPE worki na śmieci różnej wielkości worki na śmieci

WORKI I REKLAMÓWKI HDPE

Są to jednorazowe opakowania z cienkiej folii, które możemy spotkać w każdym sklepie i supermarkecie. Worki i reklamówki HDPE na zakupiony towar są bardzo uniwersalne i możemy do nich pakować różnego rodzaju produkty, np.: wędliny, mięso, pieczywo, owoce, warzywa, płyty CD, płyn do naczyń, mydło itp. Produkowane przez nas worki i reklamówki HDPE są w wielu rozmiarach i różnej grubości.

WORKI LDPE

Są to worki foliowe, dużo bardziej wytrzymałe niż worki z folii HDPE. Dobrze nadają się do pakowania towarów sypkich. Wykorzystywane są tam, gdzie cieńsze worki HDPE są mało wystarczające.

REKLAMÓWKI LDPE

Są to torby foliowe reklamowe o różnych kształtach, kolorach i rodzajach uchwytów. Są bardziej wytrzymałe niż worki LDPE, można na nich wykonać różnego rodzaju nadruki reklamowe.

WORKI NA ODPADY

Są to worki wykonane z polietylenu o różnej grubości i wytrzymałości. Worki foliowe HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) są cieńsze i mniej wytrzymałe od worków LDPE (polietylen o niskiej gęstości), które są wykonane z grubszej foli PE. Worki na odpady mają powszechne zastosowanie w domu, biurze, zakładzie. Doskonale nadają się do transportu na różnorakie odpady gospodarcze i sanitarne. W naszej ofercie posiadamy obydwa gatunki worków o pojemnościach w zakresie od 35 do 240 litrów.

Czym różni się LDPE od HDPE?

Folia wykonana z LDPE (ang. low-density polyethylene), czyli polietylenu o niskiej gęstości, jak sama nazwa wskazuje, ma mniejszą gęstość niż folia HDPE (ang. high-density polyethylene). Co to oznacza w praktyce? Reklamówka HDPE oferuje większą sztywność i trwałość niż torby foliowe LDPE. Produkty HDPE są dostępne w wersji od półprzezroczystej do nieprzejrzystej i wykazują doskonałą odporność chemiczną. Obie jednak łatwo poddają się recyklingowi.