OFERTA -> Reklamówki i worki HDPE, LDPE

REKLAMÓWKI I WORKI HDPE, LDPE

WSPÓŁPRACUJEMY Z LIDERAMI NA RYNKU FOLI. NA ŻYCZENIE KLIENTA WYKONUJEMY PERFORACJE I NADRUKI NA WORKACH I TORBACH REKLAMOWYCH WYKONANYCH Z POLIETYLENU WYKORZYSTYWANYCH W ROŻNYCH DZIEDZINACH PRZEMYSŁU.

WORKI I REKLAMÓWKI HDPE

Są to jednorazowe opakowania z cienkiej folii, które możemy spotkać w każdym sklepie i supermarkecie. Worki i reklamówki HDPE są bardzo uniwersalne i możemy do nich pakować różnego rodzaju produkty, np.: wędliny, mięso, pieczywo, owoce, warzywa, płyty CD, płyn do naczyń, mydło itp. Nasze worki i reklamówki HDPE są w wielu rozmiarach i różnej grubości.

WORKI LDPE

Są to worki foliowe, dużo bardziej wytrzymałe niż worki z folii HDPE. Dobrze nadają się do pakowania towarów sypkich. Wykorzystywane są tam, gdzie cieńsze worki HDPE są mało wystarczające.

REKLAMÓWKI LDPE

Są to torby reklamowe o różnych kształtach, kolorach i rodzajach uchwytów. Są bardziej wytrzymałe niż worki LDPE, można na nich wykonać różnego rodzaju nadruki reklamowe.

WORKI NA ODPADY

Są to worki wykonane z polietylenu o różnej grubości i wytrzymałości. Worki foliowe HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) są cieńsze i mniej wytrzymałe od worków LDPE (polietylen o niskiej gęstości) które są wykonane z grubszej foli Pe. Worki na odpady mają powszechne zastosowanie w domu, biurze, zakładzie. Doskonale nadają się na różnorakie odpady gospodarcze i sanitarne. W naszej ofercie posiadamy obydwa gatunki worków o pojemnościach w zakresie od 35do 240 litrów.

tel. +48 606 900 327
e-mail: opakowaniajedrus@wp.pl