OFERTA -> Taśmy bandujące

TAŚMY BANDUJĄCE

STALE UDOSKONALANA PRZEZ FIRME POLITYKA RZETELNOSCI I DBAŁOSCI O SZCZEGÓŁY PRZEKŁADA SIE NA WZROST JAKOSCI OFEROWANEGO PRODUKTU.

rolka białej taśmy bandującej taśma bandująca zapinki plastikowe zapinka druciana do pakowania zapinki druciane do pakowania zapinka PP zapinka metalowa do łączenia taśm pp zapinki metalowe do łączenia taśm pp

TAŚMY PP (POLIPROPYLENOWE)

Są to taśmy do spinania i opasywania ładunków na paletach, zabezpieczania kartonów oraz wiązania różnych rodzajów elementów. Taśmy te charakteryzują się głównie dużą wytrzymałością i odpornością na czynniki zewnętrzne.

Taśmy PP można podzielić na 3 grupy:

  • lekkie: 5mm – 8mm
  • średnie: 9mm – 12mm
  • ciężkie: 13mm – 19mm

Taśmy te można stosować przy użyciu automatycznych systemach pakowania, jak i ręcznych. Taśmy te mają zastosowanie bardzo wszechstronne. Używane są różnych gałęziach przemysłu i usług.

ZAPINKI I AKCESORIA

Są 3 główne zapinki do taśm bandujących PP:

  • zapinka druciana
  • zapinka metalowa (blaszana)
  • zapinka PP

ZAPINKA DRUCIANA

Łączą taśmy PP w systemach wiązania i są używane do zamknięć mocowań ładunków. Zapinki te są najbardziej popularną metodą do ręcznego pakowania towarów.

ZAPINKA METALOWA(BLASZANA)

Zapinki te służą, tak jak zapinki druciane do łączenia taśm PP w systemach wiązania i zamknięcia mocowań ładunków.

ZAPINKA PP

Jest to zapinka plastikowa, używana tam, gdzie siła do spięcia taśm nie jest duża. Najczęściej są one używane przy ładunkach lekkich.

DODATKOWYM AKCESORIUM DO TAŚM PP SĄ NAROŻNIKI OCHRONNE PP

Są to akcesoria, używane głównie przed uszkodzeniem przy naciąganiu taśmy PP. Doskonale chronią, umacniają i stabilizują ładunki.

URZĄDZENIA RĘCZNE DO BANDOWANIA

W naszej ofercie posiadamy różne urządzenia do bandowania, takie jak: pakowacz, napinacz oraz nowy system do bandowania – zgrzewarka ręczna. Dodatkowym akcesorium jest wózek odwijacz.

PAKOWACZ

Służy do ręcznego naciągania taśmy PP i łączenia jej za pomocą blaszanej zapinki. Charakteryzuje go niezawodność, prosta obsługa oraz to, że jest lekki. Paskowacz używany jest głównie do bandowania kartonów oraz ładunków na paletach.

NAPINACZ

Służy do napinania taśmy za pomocą zapinki drucianej lub zapinki PP. Napinacz używany jest głównie do bandowania ładunków na paletach.

ZGRZEWARKA RĘCZNA

Służy do automatycznego naciągania, zgrzewania oraz odcinania taśmy PP. Zgrzewarka ta jest używana głównie do dużych sił naciągu taśmy PP.

WÓZEK ODWIJACZ

Służy do przenoszenia taśmy PP. Dzięki temu urządzeniu taśma nie rozwija się samoczynnie. Ułatwia bandowanie ładunków na paletach.