OFERTA -> Folia stretch

Folia stretch Kraków

Jesteśmy producentem folii stretch maszynowej, ręcznej i MINIRAPÓW. Jakość naszych wyrobów gwarantowana jest atestami i certyfikatami obowiązującymi w UE.

folia stretch w różnych kolorach do owijania produktów w każdym gospodarstwie domowym czarna i przezroczysta folia stretch odporna na niekorzystne warunki pogodowe przezroczysta folia stretchowa rolki przezroczystej folii stretch do zabezpieczania ładunków rolki folii stretch z polipropylenu do owijania towarów gruba rolka folii stretch

Folia stretch maszynowa w ROLCE JUMBO

Folia stretch w postaci rolki jumbo (około 55 kg) przeznaczona jest do dalszego konfekcjonowania przedmiotów, pakowania przesyłek, zabezpieczania produktów przed wilgocią i uszkodzeniem. Nasza firma specjalizuje się w produkcji folii stretch jumbo, którą cechuje wysoka przejrzystość, ale oferujemy także folie w kolorze czarnym, która idealnie sprawdza się w pakowaniu przesyłek, w tym przesyłek na paletach. Nasza folia stretch występuje w rozmiarach o szerokości od 450 do 500 mm. Folię można zamówić w następujących grubościach 17, 20, 23 i 30 mikronów. Rozciągliwość folii stretch w rolkach przemysłowych wynosi 150%.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Nazwa produktu : Folia Stretch Jumbo
Grubość folii: 17, 20, 23, 30 μm
Szerokość folii: 500 mm
Waga rolki: ok. 48 kg
Pakowanie: 24 rol. na palecie 100 × 120

Właściwości fizyczne J.M.MD CD
Naprężenie rozciągu N/mm2 98
Naprężenie zrywające N/mm2 2215
Wydłużenie % 232430
Opór przedarcia mN 20462924
Udarność g 138
Rozciąg gwarantowany %g 150
Rozciąg maksymalny %g 180

FOLIA RĘCZNA, FOLIE STRETCH W RÓŻNYCH ROZMIARACH

Tego rodzaju folię stretch wykorzystuje się do ręcznego owijania towarów np. na paletach. Grubość tego rodzaju folii stretch waha się w granicach od 17 do 30 mikronów a szerokość od 450 do 500 mm. Folia stretch jumbo dostępna u nas ma gwarantowany rozciąg 150%. Folia nawijana jest na półautomatycznych maszynach wyposażonych w urządzenia kontrolujące wagę oraz długość nawoju. Folię ręczną możesz użyć do owijania przedmiotów o dużych gabarytach.

FOLIA MINIRAP

Folia minirap zwana potocznie granatami idealnie nadaje się do ręcznego pakowania. Doskonale sprawdza się w transporcie drobnicowym, gdzie szerokie rolki folii są niewygodne lub nieekonomiczne w użyciu. Jej zastosowanie jednak nie ogranicza się tylko do pakowania, ponieważ folia stretch w małym rozmiarze używana jest też do wiązkowania długich przedmiotów (profile aluminiowe, deski itp.) i zabezpieczania ich na czas transportu.

Tego typu folia stretch ma takie same właściwości mechaniczne co folia stretch ręczna, różni się od niej tylko szerokością. Folie minirap produkujemy na wyraźne życzenie Klienta według wskazówek co do szerokości wyrobu. Dzięki temu Klient może dostosować szerokość folii do swoich potrzeb. Mniejsze rolki standardowo produkuje się o szerokości 10, 12, 17, lub 25 cm.

DO CZEGO JESZCZE MOŻNA WYKORZYSTAĆ FOLIĘ STRETCH?

Zastosowania folii stretch nie ograniczają się wyłącznie do pakowania przesyłek i towarów. Folia stretch z powodzeniem jest wykorzystywana przy zabezpieczaniu pomieszczeń podczas remontu. Naszą folię oferujemy na rolkach w kilku dogodnych rozmiarach, co pozwala dokładnie zabezpieczyć przedmioty przed kurzem i innymi zanieczyszczeniami.

Folię stretch można też z powodzeniem wykorzystać w ogrodzie do owijania roślin przed zimą. Doskonale przyda się też do zabezpieczania, pakowania przedmiotów podatnych na zarysowanie, takich jak chromowanie części maszyn, które przeznaczone są do wysyłki na palecie.

Nasza folia wykorzystywana jest także do owijania altan i filarów otwartych zadaszeń, dzięki czemu miejsca te można zabezpieczyć przed opadami śniegu w zimie. Folia wykonana jest z wytrzymałego materiału, który skutecznie chroni przed wilgocią i jest odporny na rozdarcia.

Produkowane przez nas folie stretch w różnych dostępnych grubościach i szerokościach są sprawdzone przez naszych stałych i przede wszystkim zadowolonych Klientów. Folia stretch produkowana przez nas jest transparentna i w kolorze czarnym i . Oferujemy atrakcyjne ceny! Więcej informacji dotyczących oferty mogą Państwo zasięgnąć pod numerem telefonu +48 606 900 327