OFERTA -> Folie BOPP, PVC, PE

FOLIE BOPP, PVC, PE

Misją naszej firmy jest utrzymywanie statusu wiarygodnego dostawcy poprzez dostarczenie do klienta najwyższej jakosci produktu, profesjonalną obsługę z jak najszybszymi realizacjami zamówień.

folia BOPP rolka folii folia termokurczliwa PE folia spożywcza PE

FOLIA BOPP

Jest to folia polipropylenowa, orientowana dwustronnie. Posiada warstwy zgrzewalne. Charakteryzuje się połyskiem, przezroczystością i niską przepuszczalnością pary wodnej. Folie te stosowane są jako materiał do opakowywania, z możliwością jej zadruku i laminowania.

Folie BOPP ma zastosowanie jak materiał opakowaniowy w dwóch systemach:

  • poziomowym
  • pionowym

FOLIA PVC

Jest to folia rozciągliwa doskonale przylegająca do zapakowanego produktu. Charakteryzuje ją przejrzystość, rozciągliwość i „oddychalność”. Jej potoczna nazwa to „folia na gorący stół”. Folie te nadają się do pakowania różnych produktów spożywczych, takich jak: wędliny, mięso, pieczywo, ryby, owoce, warzywa, itp.

FOLIA TERMOKURCZLIWA PE

Jest to folia stosowana do "tworzenia" opakowania, która zastępuje skrzynki, kartony. Charakteryzuje ją bardzo dobre dopasowanie do kształtów produktu i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Folie termokurczliwe nadają się do pakowania takich towarów jak: butelki, puszki, słoików i konserw.

FOLIA SPOŻYWCZA PE

Folia do pakowania żywności. Jest przejrzysta, rozciągliwa, mocna i dobrze przylega do produktów. Folie te nadają się do pakowania różnych produktów spożywczych, tak jak: wędliny, mięso, pieczywo, ryby, owoce, warzywa, itp.

ZOBACZ FILM FOLIE BOPP,PVC


tel. +48 606 900 327
e-mail: opakowaniajedrus@wp.pl