Jędruś - Producent opakowań foliowych

Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji opakowań foliowych, siatkowych i papierowych. Nasze produkty znajdują zastosowanie w różnych branżach, głównie w przemyśle spożywczym. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: worki foliowe, folie stretch oraz PVC, siatki do paletyzacji, tacki i opakowania dla cukierni czy też piekarni.

folia

O FIRMIE

Firma Handlowa Jędruś" jest Polską Firmą rodzinną założoną przez Andrzeja Michno w 1994 roku. Od początku swej działalności firma wyspecjalizowała się w obsłudze branży spożywczej, owoców i warzyw oraz gastronomi. Specjalizujemy się w produkcji opakowań foliowych oraz w dystrybucji opakowań zapewniając profesjonalny serwis i doradztwo dotychczasowym jak i przyszłym klientom. Od kilku lat dynamicznie się rozwijamy wprowadzając do naszej oferty innowacyjne systemy opakowań oraz najnowsze produkty z branży opakowań foliowych. Zapraszamy do współpracy oraz zapoznania się z naszą ofertą.

Polityka Jakości

Produkcja opakowań foliowych

Jako doświadczony producent opakowań foliowych posiadamy niezbędną wiedzę branżową, dzięki której możemy produkować opakowania foliowe o wyjątkowej jakości. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie zapewniając bogaty asortyment produktów,rzetelność i terminowość realizacji wszystkich zamówień oraz możliwość dostosowania naszej oferty tak, by jak najlepiej spełniała indywidualne potrzeby każdego klienta naszej firmy. Zajmujemy się przede wszystkim produkcją worków foliowych, folii stretch, folii ldpe oraz opakowań foliowych, siatkowych i papierowych. Ponadto wykonujemy również taśmy samoprzylepne i bandujące, papier pakowy, ręczniki papierowe, niezbędne opakowania do cateringu oraz perforacje na folii na życzenie klienta.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze opakowania foliowe i papierowe były solidne i bezpieczne w użytkowaniu i aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego w procesie produkcji worków foliowych jak i innych opakowań dostępnych w naszej ofercie stosujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały i tworzywa sztuczne oraz wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz maszyny najwyższej klasy. Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne atesty zgodne z wymaganiami Unii Europejskiej.

Co nas wyróżnia

 • blisko 30-letnie doświadczenie w branży,
 • profesjonalizm i fachowe doradztwo,
 • terminowość,
 • indywidualne podejście do klienta,
 • wykwalifikowana kadra i ciągły rozwój kompetencji,
 • stosowanie innowacyjnych rozwiązań,
 • najwyższa jakość i wytrzymałość produktów,
 • realizacja zleceń indywidualnych,
 • sprzedaż hurtowa i detaliczna,
 • bogactwo asortymentu,
 • torby foliowe z nadrukiem na indywidualne życzenie klienta,
 • zastosowanie ekologicznych rozwiązań w procesie produkcji.

Naszą ofertę kierujemy głównie do klientów indywidualnych i przedsiębiorców z Krakowa i okolic. Jeśli szukasz doświadczonego producenta najlepszych jakościowo worków foliowych, folii lub innych opakowań, skontaktuj się z nami.