OFERTA -> Tacki i pojemniki PP, PET, EPS

TACKI PLASTIKOWE DO ŻYWNOŚCI PP, PET, TACKI STYROPIANOWE EPS, POJEMNIKI KRAKÓW

FIRMA HANDLOWA JĘDRUŚ OD DZIEWIĘTNASTU LAT WSPÓŁPRACUJE Z LIDEREM W BRANŻY OPAKOWAŃ FOLIOWYCH NA RYNKU UE CO POWODUJE ABSOLUTNY PROFESJONALIZM W DORADZTWIE I OBSŁUDZE KLIENTA.

tacki styropianowe EPS - duża ilość tacki styropianowe do żywności tacki styropianowe EPS - duża ilość, używane podczas imprez tacki styropianowe prostokątne, na nich duża ilość jedzenia plastikowa czarna taca na jedzenie plastikowe tacki spożywcze, na zdjęciu duża ilość czarne tacki plastikowe do żywności

OPAKOWANIA DLA PRZEMYSŁU ROLNO-SPOŻYWCZEGO

Tacki styropianowe i plastikowe są najczęściej stosowanymi opakowaniami rolno-spożywczymi na polskim rynku. Tace wykonane z tych materiałów przeznaczone są do pakowania ręcznego i maszynowego. Dzięki tym tackom przechowywana żywność posiada długi okres przydatności do spożycia. Zapewniają ochronę produktu podczas transportu, magazynowania, ekspozycji oraz sprzedaży. Ponadto tacki styropianowe i plastikowe zapewniają długi okres przydatności do spożycia zapakowanej na nich żywności.

Tacki plastikowe do żywności (z PP, PET)

Od kilku lat firma sukcesywnie poszerzamy swoją ofertę handlową dotyczącą tacek i pojemników PET, PP. Nowe technologie łączące ze sobą różne materiały z tworzywa sztucznego (folie wielowarstwowe) powodują duże zapotrzebowanie firm pakujących swoje wyroby w nowe wzory pojemników i tacek. Nowością w gamie produktów są tacki barierowe do pakowania w atmosferze modyfikowanej, tacki PP do mikrofali, pojemniki do warzyw i owoców z serii 245x145. Duża różnorodność struktur materiałowych gabarytów, kolorów powoduje konieczność uzgodnienia z klientem warunków sprzedaży. Swoją ofertę kierujemy do firm rolno-spożywczych i gastronomicznych. Zapraszamy po pojemniki PET w Krakowie.

Tacki styropianowe (z EPS)

Styropian (EPS, spieniony polistyren) to lekki materiał, który jest dopuszczony do kontaktu z żywnością. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości, znalazł on zastosowanie w produkcji opakowań.

Seria opakowań obejmujących tacki eps (spieniony polistyren potocznie nazywany styropianem) są dostępne w wersjach o różnych wymiarach i kolorach co sprawia że są powszechnie używane do pakowania żywności począwszy od świeżych owoców, mięs do wyrobów gastronomicznych. Można je podzielić na trzy kategorie: tacki standardowe, absorbcyjne, tacki barierowe do pakowania w atmosferze zmodyfikowanej (map).

Można znaleźć je w każdej kuchni, gdyż jest to wyrób ułatwiający przygotowywanie posiłków i serwowanie potraw. Można je podzielić na trzy kategorie: tacki standardowe, absorbcyjne, tacki barierowe do pakowania w atmosferze zmodyfikowanej (map).

Posiadamy w ciągłej sprzedaży tacki styropianowe w ponad 80 wzorach wszerokiej gamie rozmiarów i kolorów.

Zapraszamy do współpracy!

ZOBACZ FILM TACKI I POJEMNIKI PP,EPS


tel. +48 606 900 327
e-mail: opakowaniajedrus@wp.pl