OFERTA -> Tacki i pojemniki PP, PET, EPS

TACKI I POJEMNIKI PP, PET, EPS KRAKÓW

FIRMA HANDLOWA JĘDRUŚ OD DZIEWIĘTNASTU LAT WSPÓŁPRACUJE Z LIDEREM W BRANŻY OPAKOWAŃ FOLIOWYCH NA RYNKU UE CO POWODUJE ABSOLUTNY PROFESJONALIZM W DORADZTWIE I OBSŁUDZE KLIENTA.

taski spożywcze EPS tacka EPS na produkty spożywcze tacki EPS jedzenie zapakowane na tackach EPS czarna tacka plastikowe tacki spożywcze czarne tacki plastikowe spożywcze

OPAKOWANIA DLA PRZEMYSŁU ROLNO-SPOŻYWCZEGO

Tacki PP, PS i PET są najczęściej stosowanymi opakowaniami rolno - spożywczymi na polskim rynku. Przeznaczone są do pakowania ręcznego i maszynowego. Dzięki tym tackom przechowywana żywność posiada długi okres przydatności do spożycia. Pojemniki PET zapewniają ochronę produktu podczas transportu, magazynowania, ekspozycji oraz sprzedaży.

PP, PET

Od kilku lat firma sukcesywnie poszerzamy swoją ofertę handlową dotyczącą tacek i pojemników pet, pp. Nowe technologie łączące ze sobą różne materiały z tworzywa sztucznego (folie wielowarstwowe) powodują duże zapotrzebowanie firm pakujących swoje wyroby w nowe wzory pojemników i tacek. Nowością w gamie produktów są tacki barierowe do pakowania w atmosferze modyfikowanej, tacki pp do mikrofali, pojemniki do warzyw i owoców z serii 245x145. Duża różnorodność struktur materiałowych gabarytów, kolorów powoduje konieczność uzgodnienia z klientem warunków sprzedaży. Zapraszamy po pojemniki pet w Krakowie. Swoją ofertę kierujemy do firm rolno, spożywczych i gastronomicznych.

EPS

Seria opakowań obejmujących tacki eps (spieniony polistyren potocznie nazywany styropianem) są dostępne w wersjach o różnych wymiarach i kolorach co sprawia że są powszechnie używane do pakowania żywności począwszy od świeżych owoców, mięs do wyrobów gastronomicznych. Można je podzielić na trzy kategorie: tacki standardowe, absorbcyjne, tacki barierowe do pakowania w atmosferze zmodyfikowanej (map).

Posiadamy w ciągłej sprzedaży ponad 80 wzorów tacek styropianowych w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów.

Zapraszamy do współpracy.

ZOBACZ FILM TACKI I POJEMNIKI PP,EPS


tel. +48 606 900 327
e-mail: opakowaniajedrus@wp.pl