OFERTA -> Folia i worki barierowe PA/PE

FOLIA I WORKI BARIEROWE PA/PE

Folie wielowarstwowe odgrywają coraz większą rolę w materiałach opakowaniowych, umożliwiając stosowanie innowacyjnych systemów opakowaniowych służących do zabezpieczenia produktu i przedłużeniu jego terminu przydatności do spożycia.

woreczki plastikowe woreczki PA/PE folia barierowa PA/PE

WORKI PRÓŻNIOWE PA/PE DO PAKOWANIA PRÓŻNIOWEGO

Są to worki do pakowania próżniowego. Nasze worki posiadają wszystkie atesty i normy prawne zezwalające na kontakt z żywnością. Worki do pakowania próżniowego wykonane są z materiału PE (polietylen) lub PA (poliamid). Worki próżniowe są bardzo uniwersalne i możemy do nich pakować różnego rodzaju produkty, np.: wędliny, mięso, pieczywo, owoce, warzywa, nabiał, itp. Są niezbędnym elementem pakowarek próżniowych. Cechuje je dobra zgrzewalność.

FOLIA BARIEROWA PA/PE

Jest to folia wielowarstwowa, służąca do pakowania próżniowego i w mieszaninach gazów obojętnych. Pakowanie to odbywa się na maszynach rolowych. Nasze folie posiadają wszystkie atesty i normy prawne zezwalające na kontakt z żywnością. Produkowane przez nas folie barierowe są dopuszczone do kontaktu z żywnością spełniając przy tym wymogi PZH. Folie barierowe są bardzo uniwersalne i stosuje się je do pakowania np.: wędlin, szynek, serów, artykuł płynnych i sypkich, itp. Cechuje je wysoka barierowość.

ZOBACZ FILM FOLIE BARIEROWE PA/PE


tel. +48 606 900 327
e-mail: opakowaniajedrus@wp.pl